Error message

  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 52 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 63 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).


Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының құрылымы

Р/с

Аты-жөні

Қызметі

Кабинет

Телефон нөмірлері

Электронды пошта

1

Жаханов Бахыт Дүйсенұлы

Басқарма басшысы

208а

60-54-41(54-41)

b.zhakhanov@korda.gov.kz

2

Өмірбаева Маржан Ахатқызы

Басқарма басшысының орынбасары

 

209

 

60-54-38(54-38)

m.umerbayeva@korda.gov.kz

3

Нұрымбетов Сейілбек Серғазыұлы

Басқарма басшысының орынбасары

208б

60-54-39(54-39)

s.nurymbetov@korda.gov.kz

4

Сыздықов Пірмұхаммед Айтбайұлы

Басқарма басшысының орынбасары

207

60-54-40(54-40)

P.Syzdykov@korda.gov.kz

Егіншілік және өсімдік қорғау бөлімі

5

Аманбай Нұрлан

Бөлім басшысы

215

60-54-42(54-42)

n.amanbai@korda.gov.kz

6

Әжібеков Жүсіпбек Өмірзақұлы

Бас маман

219

60-54-44(51-30)

zhu.azhibekov@korda.gov.kz

7

Омарова Гүлмира Канатбекқызы

Бас маман

215

60-54-42(54-50)

Gu.Omarova@korda.gov.kz

8

Мұстаяпов Жандос Ғалымжанұлы

Бас маман

216

60-54-42(54-51)

zh.mustayapov@korda.gov.kz

9

Жұмабеков Нұрбол Баянәліұлы

Бас маман

216

60-54-42(54-51)

n.zhumabekov@korda.gov.kz

Тұқым шаруашылығы және астық инспекция бөлімі

10

Садақбаев Звайда Мақашұлы

Бөлім басшысы

209

60-54-44(54-44)

Z.Sadakbaev@korda.gov.kz

11

Сыздықова Сара Балтабекқызы

Бас маман

209

60-54-44(51-31)

S.Syzdykova@korda.gov.kz

12

Тұяқбаева Мөлдір Алғашбайқызы

Бас маман

209

60-54-44(51-33)

M.Tuakbaeva@korda.gov.kz

13 Пашкенов Омирхан Методист 209 60-54-44(51-33) O.Pashkenov@korda.gov.kz
14 Кенжебек Рашид Бахытбекұлы Методист 209 60-54-44(51-33) r.kenzhebek@korda.gov.kz

Инвестиция және өңдеу бөлімі

15

Айбосынов Пұсырман Шыңғысұлы

Бөлім басшысы

212

605450 (5400)

P.Aibosinov@korda.gov.kz

16

Утегенова Каракоз Есентайқызы

Бас маман

212

401191 (5128)

K.Utegenova@korda.gov.kz

17

Аханова Айгүл Серікқызы

Методист

212

401191 (5129)

ai.akhanova@korda.gov.kz

Мал шаруашылығын дамыту бөлімі

18

Омаров Арыстанбек Торғайұлы

Бөлім басшысы

219

60-54-45(54-45)

A.Omarov@korda.gov.kz

19

Маратқызы  Ботакөз

Бас маман

219

60-54-45(51-34)

m.zanenov@korda.gov.kz

20

Ниязбеков Нұрділда Байділдаұлы

Бас маман

219

605446 (5446)

n.niyazbekov@korda.gov.kz

21

Заненов Медет Алпысбайұлы

Бас маман

219

605445 (5445)

m.zanenov@korda.gov.kz

           

Құқықтық қамтамасыз ету және мемлекеттік сатып алу бөлімі

22

Кенжеғұлов Жанатбек Өмірбекұлы

Бөлім басшысы

214

605446 (5446)

zh.kenzhegulov@korda.gov.kz

23

Мұстаяпова Светлана Сабыржанқызы

Бас маман

214

605446 (5446)

Sv.mustayapova@korda.gov.kz

24

Абтикерова Ұлбосын Төлегенқызы

Методист

214

605446 (5446)

u.abtikerova@korda.gov.kz

25

Сапиров Кайыржан

Методист

214

401191 (5144)

k.sapirov@korda.gov.kz

Әкімшілік бөлімі

26

Демесінов Бақытжан Қанатұлы

Бөлім басшысы

206

605447 (5447)

B.Demessinov@korda.gov.kz

27

Кенжеғұл Гүлзира Қожахметқызы

Бас маман

206

605447 (5447)

g.kenzhegul@korda.gov.kz

28

Ілияс Сұңғат Серікбайұлы

Мұрағаттық іс-жүргізуші

206

605447 (5447)

s.iliyas@korda.gov.kz

29

Еділ Айгерім Бейсенқызы

Іс-жүргізуші

208

605441 (5441)

a.edil@korda.gov.kz

Қаржыландыру бөлімі

30

Қолашова Айжан Жаксылыққызы

Бөлім басшысы

213

605448 (5448)

A.Kolashova@korda.gov.kz

31

Ерманова Әлия Мұратқызы

Бас  маман

213

401191 (5143)

A.Ermanova@korda.gov.kz

32

Жакеева Аида Жаксыбайқызы

методист

205

401191 (5143)

A.Zhakeeva@korda.gov.kz

Экономикалық  сараптау бөлімі

33

Ерназарова Ләззат Жантөреқызы

Бөлім басшысы

205

605449 (5449)

L.Ernazarova@korda.gov.kz

34

Мұсаева Айгүл  Орынбасарқызы

Бас маман

205

401191 (5145)

Ai.Musaeva@korda.gov.kz

35

Андакулова Елена Жамиқызы

Бас маман

205

605449 (5449)

E.Andakulova@korda.gov.kz

36 Жұмабаев Жарылқасын Рахатұлы Бас  маман 205 605449 (5449) zh.zhumabaev@korda.gov.kz

37

Балтабаева Зарида Бердібекқызы

методист

218

605446(5446)

z.baltabaeva@korda.gov.kz

Ауыл шаруашылығы кооперациясы және экспорт бөлімі

38

Исабергенова Гүлмира  Рахымжанқызы

Бөлім басшысы

211

401191 (5141) G.Isabergenova@korda.gov.kz

39

Тұрмағанбет Қуаныш Алтынбекұлы

Бас маман

211

401191 (5141)

k.turmaganbet@korda.gov.kz

40

Абдиев Рустем Асанханұлы

Методист

211

401191 (5141)

r.abdiev@korda.gov.kz

Азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету бөлімі

41

Ағыбаев Ерхан Жайшылыкұлы

Бөлім басшысы

218

605443 (5443)

E.Agibaev@korda.gov.kz

42

Спандиярова Алия Серікжанқызы

Бас  маман

218

401191 (5127)

a.spandiyarova@korda.gov.kz

43

Карибаева Күлаш Яхияқызы

Статист

218

401191 (5132)

k.karibaeva@korda.gov.kz

44 /-/-/-/-/-/-/-/-/-/ Методист 218 605443 (5443)  
45 Жарас Әсел Жарасқызы Методист 218 605443 (5443)  
46 Дарушов Құрманбек Жеңісұлы Методист 218 605443 (5443)  

 

Құрылған күні: 30-03-2015 19:43
Жаңартылған күні: 25-09-2018 18:32

Error message

  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 52 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 63 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика